loading

Новини

system_integration

Оновлені тарифи 2023

Шановні абоненти!
З 1 січня 2023 року в дію вступають нові тарифи на послуги ІНТЕРНЕТ та ТЕЛЕБАЧЕННЯ. Звертаємо вашу увагу на те, що підвищення цін торкнеться лише абонентів, що підключені за технологією PON (пасивна оптоволоконна мережа), для існуючих абонентів, що підключені за технологією ETHERNET (енергозалежна технологія), підвіщення цін не буде допоки ми не завершимо переведення існуючих абонентів на технологію PON. Перепідключення буде здійснюватись БЕЗКОШТОВНО.

Причини підвищення цін:
- зростання тарифів на електроенергію для підприємств
- зростання мінімальної заробітної платні
- збільшення тарифів від магістральних операторів
- збільшення тарифів від медіа-груп (ТБ)
- витрати на паливо для забезпечення роботи генераторів
- реакція на ринок цін інтернет операторів

Звертаємо увагу на те, що послуги за новими тарифами будуть підключені автоматично. Ви можете обрати іншу послугу самотужки в особистому кабінеті або в телефонному режимі, зателефонувавши на БЕЗКОШТОВНУ ГАРЯЧУ ЛІНІЮ за номером 0800307507

system_integration

АКЦІЯ "Приведи друга"!

У рамках акції кожний наш клієнт може порекомендувати підключитися до мережі "XAT NET" своїм друзям, сусідам і знайомим. В якості винагороди за активність ви гарантовано отримуєте як бонус- місяць БЕЗКОШТОВНОГО користування інтернетом, згідно вашого тарифного плану

system_integration

АКЦІЯ "Підключення за 1 грн"

У рамках акції кожний клієнт іншого інтернет провайдера може перепідключитись до мережі "XAT NET" всього за 1 грн

system_integration

Інтернет для офісу у Фастові від XAT NET

До уваги ФОПів та представників бізнесу: вже зараз ви можете під’єднати швидкісний інтернет для офісу, Фастів. На вибір пропонуються різні тарифні плани, отож ви можете обрати оптимальну швидкість передачі даних та обсяг щомісячної оплати. Деталі дізнавайтесь на сторінці компанії XATNET.

system_integration

Інтернет Фастів (приватний сектор)

Інтернет провайдер "XAT NET" надає послуги підключення Інтернету в приватному секторі Фастова для фізичних осіб. Для підключення інтернету ми використовуємо технологію оптичного волокна. Дана технологія виділеного каналу надає стабільний доступ до Інтернету з високою швидкістю.

XAT.NET Logo
Наші контакти:
  • Адреса: вул. Івана Ступака, 1б
  • Телефон Lifecell:  +380 93 307 37 37
  • Телефон Kyivstar: +380 68 307 37 37
  • Телефон : 0800 307 507 (безкоштовно)
  • Телефонуйте нам з 09:00 до 21.00 без вихідних
  • e-mail:  info@xat.net.ua