loading

Інтернет Фастів (приватний сектор)

system_integration Інтернет провайдер "XAT NET" надає послуги підключення Інтернету в приватному секторі Фастова для фізичних осіб. Для підключення інтернету ми використовуємо технологію оптичного волокна. Дана технологія виділеного каналу надає стабільний доступ до Інтернету з високою швидкістю.Стабільний і безлімітний Інтернет (Фастів приватний сектор) - це головне мета нашої команди.Для наших абонентів ми надаємо різні тарифні плани. Ви можете обрати для себе потрібну швидкість та ціну тарифного плану тут.Як підключити швидкісний Інтернету в приватному секторі Фастова:

Зателефонувати нам за тел. 0800 307 507 (безкоштовно) або заповнити заявку на нашому сайті. Ми перевіримо технічну можливість підключення у Вашому будинку та надамо вам інформацію про терміни та ціну підключення.


Методи підключення:

Найпоширенішим способом проведення інтернету в приватний будинок є кабель. Технологія оптичного волокна - це оптимальний спосіб, як провести інтернет в приватний будинок (Фастів). Оптоволоконний кабель заводять в будинок клієнта, підключають до роутера, до якого в свою чергу підключаються мобільні пристрої всіх жителів. Через оптоволокно можна підключити декілька послуг разом: телефон, кабельне телебачення і доступ в мережу.


Плюси підключення інтернету приватного сектору оптоволокном:

  • Стійкість кабелю до зовнішніх чинників: ультрафіолету, спеки та холоду.
  • Висока швидкість інтернету.
  • Низький пінг.
  • Висока пропускна здатність.
  • Захищеність інформації на високому рівні.
  • Відсутність ризику втрати даних.

Даний спосіб підключення відрізняється найкращими показниками швидкості, пінга, захищеності сигналу при відносно невисокій ціні підключення і обслуговування.